29 Nisan 2016 Cuma

Heey. O Da Ne!
Fotoğraftaki şirinliği bulun desem ne cevap verirdiniz?

Ofiste sıkıldığım ve bir an için pencereye yöneldiğimde bu küçük yolcu ile karşılaştım. İlk tepkim ''heey o da ne!'' oldu. Ofisimizin camından yukarı doğru ağır ama emin adımlarla tırmanıyordu. Hemen cep telefonuna sarılıp onu iş başında fotoğrafladım. O kadar küçük ki ekranı uzaklaştırdım olmadı. Yakınlaştırdım netlik kayboldu. Arkadan ışık da yansıyınca...Ancak bu kadar görüntüleyebildim :) Belki de kelebeğe dönüşmeden hemen önce uğramıştı camımızın önüne kim bilir. Allahım ne güzel yaratmış. Bir süre hayranlıkla izledim... Yolun açık olsun. Blog sayfama hoş geldin küçük tırtıl.

_Sade_

8 yorum:

 1. Şu halden kelebeğe dönüşmesi ne muhteşem bir olay, hoşgelmiş.:) Ben de sayfama ziyaretinize ve yorumunuza çok teşekkür ediyorum. Takipteyim:))sevgiler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim :) Sevgi ve selamlarımla.

   Sil
 2. Kılık değiştirip yeni bir can kazanmaya hazırlanırken, geçerken uğrayıvermiştir. Uğur getirir bloğunuza.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Umarım :) Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim. Tamda bloğumu kapatmayı düşündüğüm gün sizi bloğumda görünce düşuncemden vazgeçtim.Yeri gelmişken paylaşmak istedim. Teşekkürler. Sevgiler.

   Sil
  2. Her şey küçük bir adımla başlar, yol bazen uzun olsa da devam etmeli. Seçimleriniz çok güzel. Anlatım diliniz, ifadeniz güçlü. Yazmak terapi gibidir. Kolaylıklar diliyorum.

   Sil
  3. Sözleriniz ilaç gibi geldi. Her şey icin teşekkürler :)

   Sil
 3. Aaa ben de geçen gün bir ağaç dolusu görüp fotoğrafını çekmiştim, şimdi hatırladım :)

  Dünyaya bakınca her yer mucize ve harikalarla dolu, değil mi?

  YanıtlaSil
 4. Evet haklısınız :) Fakat herkes sizin gibi göremiyor. Bakmakla görmek arasındaki fark. Sevgiler :)

  YanıtlaSil